3AKIS

Brand’o dizainas. Nuo logo kūrimo, lankstinukų dizaino iki įmonės reprezentacinių video

Kiekviena stipri įmonė, brand‘as ar organizacija žino, jog be teisingo susikurto įvaizdžio sėkmė pati neateis. Kas gi, jei ne pati įmonė turi skleisti įtaigią aurą aplink save?

Norint susikurti kokybišką įvaizdį, kurį žmonės pastebėtų ir įverintų, reikia atkreipti dėmesį į visas detales. Nuo logotipo, lankstinukų iki WEB puslapio ar Jūsų įmonės stendų tarptautinėje parodoje. Nieko negalima praleisti, nes kiekviena smulkmena dėlioja Jūsų įmonės įvaizdžio puzlę. O pačios įdomiausios puzlės būna iš daug detalių, todėl mes padėsime nepasimesti detalių jūroje, ir sudėliosime jas į vietas.

3AKIS ne tik išgrynins Jūsų norimą galutinį įvaizdį, bet ir padės „dėlioti puzlę“, kiekvieną detalę apgalvotai su Jumis. Sukursime Jums dizainą internetinėje erdvėje (HTML5 animacijos, baneriai, WEB puslapis), o realybėje tęsime Jūsų tematiką (stendai, logotipas ir t.t.).

Nepamirškime ir įmonės reprezentacinių video. Trumpu video filmuku galite stipriai paveikti suinteresuotą vartotojų grupę. Smagiausia dalis, kad Jums nereikės dėl nieko rūpintis, kur tik šaus į galvą, ten ir nufilmuosime, nesvarbu, ar norėsite pasirinktoje vietoje, ar studijoje (kad ir „Saulei šviečiant, lietui lyjant“).

3AKIES grafikos dizaineriai pasiruošę paversti Jūsų brand‘ą į tokį, kurį žmonės atpažins net nematę pavadinimo.