3AKIS

Funkcionalių mobiliųjų aplikacijų kūrimas

Kuris iš mūsų turi telefoną vien dėl skambučių ir neturi nei vienos mobiliosios aplikacijos? Mes nepažįstame tokių. Pasaulyje, kuriame visi naudotųsi NOKIA3310, įmonėms net „nešautų“ į galvą rūpintis, kaip pasiekti su savo žinute ir idėja žmogų net tada, kai jis eina gatve. Tačiau dabar, kai net stovėdamas autobuse scroll‘ini naujienas (už kurio talonėlį susimokėjai app’su) arba važiuoji taxi žaisdamas žaidimus per app’sus (beje, kurį taip pat išsikvietei mobiliąja aplikacija), brand’ai gali atrasti savo vietą ir pasiekti žmogų per jo telefoną VISUR, nes jis visada bus kliento rankose.

Beje, sklinda gandai, jog žmogus atsirakina savo telefoną apie 80 kartų per dieną. Pabandykite paskaičiuoti, kiek kartų Jūs atsirakinate telefoną kasdien. Tada pagalvokite, kad kiekvieną kartą Jūsų kliento akys gali „užkliūti“ už Jūsų įmonės apps‘o! Taip taip, dideli skaičiai, arba kitaip tariant: didelės neišnaudotos galimybės neturint brand’o mobiliosios programėlės..

Šiais laikais mums ne tik laisvalaikis, bet ir darbas persikelė į telefoną, todėl mobiliosios aplikacijos gali tapti vienu iš protingiausių marketingo sprendimų Jūsų įmonei. Nuo pramoginių apps’ų iki darbo planavimo app’sų- jūsų įmonės app’sas žmogui gali tapti tokiu pačiu reikalingu kaip facebook apps’as.