3AKIS

Išskirtinių internetinių svetainių kūrimas

Internetinių svetainių kūrimas- daugiau nei vizitinė kortelė. Būkime atviri, kas šiais laikais prisimena įmonė iš jos vizitinių kortelių? Ar bent jas laiko šalia, o ne numeta prie šūsnio kitų? Tuo tarpu WEB svetainė tai lyg naujoviška vizitinė (gal net pasakytume, šių laikų chip’as po oda:)): įmonės svetainė įsirašo į žmonių mintis ir klientai negali jūsų pamiršti *

*Su viena sąlyga: jei internetinė svetainė yra išskirtinė ir tinkanti JUMS.

Mes kuriame emocijas, kuriame tokias internetines svetaines, kurios atspindi jūsų brand’ą. Jūsų idėją, tikėjimą produkcija ir viziją. Žmogui pirmas įspūdis sutikus kitą žmogų ateina per kelias sekundes. Jis iš karto nuspręndžia, ar jis jiems patinka ar ne. Taip pat ir su įmonės įvaizdžiu. Jei jūs tikite savo brand’u, leiskite mums sukurti tokią internetinę svetainę, kuri per kelias sekundes žmogų taip sužavėtų, jog jis pasakytų: „Taip, man to ir reikėjo, aš to noriu, man to reikia“.

Pardavimų skatinimas, įmonės esamo (o gal naujo?!) įvaizdžio formavimas, norimo turinio perdavimas visomis tikėčiausiomis ir netikėčiausiomis formomis – visą tai įmanoma, kai profesionalai dirba su meile.

Juk Jūsų įmonė nenori asociacijų žmonių galvose: „senovinis puslapis, bus senoviškas brand’as, atgyvena“, arba: „nieko nesuprantu, nieko nerandu, nuobodu, einu kitur..“.

Beje, žinote, kai scroll’indamas telefone pamatai, ką nors, atsidarai to brand’o internetinę svetainę ir nieko negali suprasti, nes neįmanoma įskaityti? Arba reikia braukti į šoną, nes web’as galvoja, kad jūs naudojates kompiuteriu…?

Su mūsų pagalba jūsų internetinei svetainei taip niekada nenutiks, nes naujas jūsų internetinis puslapis bus pritaikytas įvairiems media prietaisams. Tai reiškia, kad jūsų klientas galės aiškiai ir be nervų scroll’inti ir plančetėje oro uoste ir mažiausiame išmaniajame telefone eilėje prie kasos.

3AKIS visus savo klientus myli vienodai. Mes galime sukurti unikalų puslapį PORTFOLIO pradedančiam menininkui ar didelės įmonės vadovams pradėti elektroninę prekybą internete. Kuriame ne tik internetinį puslapį, bet ir padedame su idėja, dizainu. Patariame, kaip parašyti pritraukiantį turinį ir pritraukti tikslinę auditoriją.

Po svetainės sukūrimo, nepaleisime Jūsų į nežinią, kaip kada ir ką pakeisti. Turinio valdymo sistema yra daugelio mūsų klientų norų sąraše, todėl mes ją sukursime ir pritaikysime Jūsų individualiems poreikiams!