Elektroninių parduotuvių kūrimas

Internetinė prekyba, elektroninė komercija

ELEKTRONINĖ PARDUOTUVĖ JŪSŲ VERSLUI

GERA PRIEŽASTIS APSVARSTYTI

Didėjantis gyvenimo tempas, ir besiplečiančios interneto siūlomos galimybės, keičia žmonių pomėgius ir apsipirkimo tendencijas. Vartotojų elgsenos pokyčiai verčia pagalvoti apie elektroninės parduotuvės sukūrimą. Tokiu būdu Jūsų parduodami produktai/paslaugos taps pasiekami visam pasauliui.

3AKIS profesionalų komanda žino ką reikia daryti, kad Jūsų elektroninė parduotuvė neliktų tik vieta kurioje Jūs rodote savo produkciją, nes Mes žinome kaip pritraukti didžiausią skaičių lankytojų, kurie taps Jūsų prekių/paslaugų vartotojais.

Siekdami patenkinti šiuolaikinių įmonių poreikius 3AKIS komanda garantuoja profesionalius sprendimus, kurie padės Jūsų elektroninei parduotuvei veikti sklandžiai ir veiksmingai. Mūsų integruoti elementai padės pritraukti potencialių klientų dėmesį ir atves juos į Jūsų patikimą, inovatyvią, patogią vartotojui elektroninę parduotuvę.

SUSISIEKITE SU MUMIS

DĖL ELEKTRONINĖS PARDUOTUVĖS

ELEKTRONINĖS PARDUOTUVĖS SUKŪRIMAS JŪSŲ VERSLUI

GERA PRIEŽASTIS APSVARSTYTI

Elektroninės prekybos strategija

Mes pasirengę pateikti elektroninės komercijos plėtros strategiją, kuri labiausiai atitinka Jūsų verslo sritį. Pradedant nuo automatizuotų verslo valdymo sistemų integracijos, apskaitos sistemų sujungimo iki Jūsų prekės ar paslaugos ženklo populiarinimo internete.

Jūsų klientų patogumui

Pagrindinis elektroninių parduotuvių tikslas - parduoti paslaugas ar produktus. Tad privalu nepamiršti, jog tai lyg apsilankymas fizinėje parduotuvėje - prekės ar paslaugos turi būti aiškiai pateikiamos, aktualiausia informacija turi būti lengvai prieinama.

3AKIS elektroninių parduotuvių privalumai:

- Saugus užsakymų valdymas ir vartotojų informavimas;
- Individualūs plug-in, baneriai;
- Tvirta, keičiamo dydžio, efektyvi, saugi sistema;
- Lengva puslapio navigacijos sistema;
- Lengvas prisijungimas/ atsijungimas vartotojui;
- Patogi turinio valdymo sistema.

Susisiekite su mumis

Nusprendėte atnaujinti savo internetinį įvaizdį?
Susisiekite su mumis naudodamiesi kontaktine forma arba paskambinę

+370 686 25 009