Spaudos Dizainas

Pasiruošimas parodai, stendai, lankstinukai, brošiūros

STENDAI, LANKSTINUKAI, BROŠIŪROS JŪSŲ VERSLUI

GERA PRIEŽASTIS APSVARSTYTI

Pasitelkę ilgametę patirtį reklamos rinkoje, savo klientams padedame tinkamai pasiruošti parodoms. Tai išskirtiniai renginiai, kuriuose įmonės tiesiogiai pasiekia potencialius klientus ir atskleidžia savo pranašumą prieš konkurentus.

Parodų metu užmezgami vertingi kontaktai su klientais ar partneriais ir platinama informacija apie įmonės veiklą, paslaugas bei produktus. Efektyviausia priemonė atkreipti dėmesį į bendrovę yra kokybiškas grafinis stendo apipavidalinimas. Mūsų specializacija – kurti reprezentatyvų ir tikslinei auditorijai patrauklų bendrovių įvaizdį.

3AKIS komanda turi ilgametę patirtį spaudos dizaino srityje, todėl mes galime profesionaliai įgyvendinti Jūsų projektus ir padėti Jums gauti Jūsų lūkesčius atitinkantį rezultatą pasitelkdami ne tik spaudos dizainą, bet ir fotografijos bei filmavimo suteikiamas galimybes. Padėsime Jums sukurti visą Jūsų įmonės įvaizdį, turime profesionalios patirties ruošiantis dalyvauti tarptautinėse parodose, kur ypač svarbu išsiskirti iš kitų ir likti pastebėtiems atskleidžiant Jūsų pranašumą prieš konkurentus.

SUSISIEKITE SU MUMIS

DĖL STENDŲ, LANKSTINUKŲ, BROŠIŪRŲ

STENDO, LANKSTINUKO, BROŠIŪROS SUKŪRIMAS JŪSŲ VERSLUI

GERA PRIEŽASTIS APSVARSTYTI

Parodos stendo grafinis apipavidalinimas

Parodos metu lankytojų dėmesį būtina atkreipti patraukliu stendu, išskirtiniu įvaizdžiu ir aiškiomis žinutėmis. Mūsų įmonės specialistai pasiūlys geriausią vizualinį sprendimą, įvertinę į Jūsų stendo planą ir lankytojų judėjimo srautus. Savo klientams teikiame unikalias ir Jų konkretiems poreikiams adaptuotas spausdinimo paslaugas. Nepriekaištingą kokybę ir geriausią kainą GARANTUOJAME!

Video klipų gamyba

Nesenai pradėjome teikti vaizdo prezentacijų paslaugą. Trumpas vaizdo klipas perteiks įmonės veiklą, dydį ir vertybes. Toks pristatymo būdas padeda išsamiau atskleisti produkto galimybes ir praktinį panaudojimą.

Lankstinukų grafinis dizainas

Mūsų dizaino specialistai sukurs patrauklaus dizaino lankstinukus, brošiūras ir aplankus. Turime sukaupę gausią darbo su rinkos lyderiais patirtį, kuria dalinamės su savo klientais. Pateiksime įžvalgų, kaip efektyviausiai ir geriausiai pristatyti savo bendrovę, kaip pasiekti tikslinę auditoriją – kuo pradėti ir kuo pabaigti.

Tekstų rašymas

Sklandžiai pateikta informacija apie įmonę ir jos produktus potencialiems klientams yra ne mažiau svarbi. Tinkamai parinkti akcentai tekstuose gali ne tik padėti parduoti, bet ir didinti įmonės reputaciją bei žinomumą. Savo klientams teikiame pranešimų žiniasklaidai, straipsnių, komentarų ir kitos tekstinės informacijos rengimo paslaugą interneto svetainėms, brošiūroms ar renginiams.

Susisiekite su mumis

Nusprendėte atnaujinti savo internetinį įvaizdį?
Susisiekite su mumis naudodamiesi kontaktine forma arba paskambinę

+370 686 25 009