Video prezentacijų kūrimas, Foto, 3D

Video prezentacijos, video reklamos gamyba

VIDEO PREZENTACIJA JŪSŲ VERSLUI

GERA PRIEŽASTIS APSVARSTYTI

3AKIS Jums patars įmonių, reklamos ar interviu vaizdo įrašų klausimais. Kartu mes rasime tai, kas geriausia Jums.

3AKIS teikia video prezentacijų ir filmavimo paslaugas, kurios padės Jums pasiekti savo tikslus ir išsiskirti iš konkurentų. Mes kuriame tikslines strategijas, kad Jūsų video prezentacijos pasiektų tinkamą auditoriją, tinkamu keliu, tinkamu būdu ir svarbiausia tinkamu metu.

SUSISIEKITE SU MUMIS

DĖL VIDEO PREZENTACIJOS

VIDEO PREZENTACIJOS SUKŪRIMAS JŪSŲ VERSLUI

GERA PRIEŽASTIS APSVARSTYTI

Video produkcija

3AKIS įmonių video prezentacijų kūrybos ir video filmavimo specialistaisukurs originalų Jūsų įmonės video, kuriuo galėsite pristatyti savo įmonę ir siūlomą produkciją suinteresuotai vartotojų grupei.

Video maketo parengimas

3AKIS video kūrybos specialistairengdami video klipo maketą koncentruojasi į Jūsų pranešimo formavimą ir raidą visame vaizdo klipe.

Scenarijaus rašymas

Video scenarijaus rašymas prasideda nuo planų sudarymo, kuriuose numatyta siužetinė linija.

Idėjos vystymas

Įmonių video prezentacijos idėjos vystymas prasideda nuo interneto rinkodaros bei strategijos kūrimo, kruopštaus identifikavimo, koks turėtų būti jūsų vaizdo įrašas, kad pasiektumėte savo tikslus. 3AKIS specialistai panaudos visą savo video filmavimo ir kūrimo patirtį pateikdami jums pačias geriausias idėjas. 3AKIS teikia imonių video prezentacijų kūrimo ir filmavimo paslaugasbet kuriam interneto video projektui, valdo visus išteklius – nesvarbu ar dirbama pasirinktoje vietoje, ar studijoje.

Susisiekite su mumis

Nusprendėte atnaujinti savo internetinį įvaizdį?
Susisiekite su mumis naudodamiesi kontaktine forma arba paskambinę

+370 686 25 009