Interneto svetainių kūrimas

Interneto svetainių kūrimas, tinklapių kūrimas

INTERNETO TINKLAPIAI JŪSŲ VERSLUI

GERA PRIEŽASTIS APSVARSTYTI

Interneto svetainės teisingas pasirinkimas yra svarbus faktorius didinantis Jūsų verslo sėkmę. Jūsų įmonės interneto svetainė- tai Jūsų langas į pasaulį. Suprasdami Jūsų verso pobūdį ir apimtį, 3AKIS profesionalų komanda sukurs išskirtinai Jūsų ir Jūsų vartotojų poreikius atitinkančią interneto svetainę, kuri bus Jūsų vizitinė kortelė interneto pasaulyje. Įmonės įvaizdį reprezentuojanti bei draugiška vartotojui, funkcionali interneto svetainė yra 3AKIS komandos prioritetas kuriant Jūsų įvaizdį ir tai mes darome jau daugelį metų.

Internetas sumažino pasaulį, todėl mes užtikrinsime, kad Jūsų atsovavimas šioje konkurencingoje rinkoje būtų įspūdingas. 3AKIS sukurtos interneto svetainės yra nuolat publikuojamos geriausių pasaulio interneto tinklapių galerijose CSS Mania, Abduzeedo ir daugelyje kitų, nes 3AKIS neseka interneto svetainių madų tendencijų, mes jas kuriame.

SUSISIEKITE SU MUMIS

DĖL NAUJO TINKLAPIO

INTERNETO SVETAINIŲ SUKŪRIMAS JŪSŲ VERSLUI

GERA PRIEŽASTIS APSVARSTYTI

Interneto svetainės dizainas

Jūsų įmonės interneto svetainės dizainas turi būti ne tik estetiškas, bet ir patogaus valdymo. 3AKIS turi didelę interneto tinklapių kūrimo patirtį, sukauptą kuriant gražias, patogias ir prieinamas interneto svetaines, skirtas tam, kad įkvėptų, informuotu ir efektyviai perduotų Jūsų žinią auditorijai. 3AKIS teikia interneto svetainės dizaino, grafinio dizaino, firminio ženklo ir stiliaus kūrimo paslaugas.

Interneto tinklapio valdymas

Interneto svetainės ir informacijos valdymas yra kruopščiai suplanuojamas dar prieš pradedant kurti interento tinklalapio dizainą. 3AKIS sukurtos internetinės svetainės yra išbandomos prieš jas paleidžiant internete. 3AKIS visada atsižvelgia kaip naršo svetainės lankytojai, ir maksimaliai garantuoją patogų informacijos pateikimą Jūsų įmonės web svetainėje.

Interneto svetainės dizaino atnaujinimas

3AKIS dizaineriai pakeis Jūsų turimą interneto svetainę pagal Jūsų nurodytas gaires arba sukurs visiškai naują įvaizdį. Norite gerai atrodančio, originalaus ir kūrybiško web puslapio sprendimo, tačiau kartu jums reikia kažko ypač patogaus, ar visko kartu, kas atspindėtų jūsų prekės ženklą? 3AKIS dizaineriai prikels jūsų prekės ženklą naujam gyvenimui internete.

Web projektų valdymas

3AKIS projektų vadovai skiria visas savo jėgas tam, kad jūsų pasirinktas web rinkodaros sprendimas būtų kuo efektyvesnis. 3AKIS specialistai gali padėti Jums sukurti visą interneto rinkodaros strategiją, kuri bus paremta Jūsų konkurentų ir rinkos analize.

Interneto tinklapio prieinamumas

Visi 3AKIS interneto tinklapiai yra kuriami užtikrinant jų prieinamumą, suderinus su W3C (Pasaulinio žiniatinklio konsorciumo) gairėmis ir geriausia praktika. Tai, iš esmės, reiškia auditorijos padidėjimą, geresnį statusą paieškos sistemų rezultatuose, paprastą palaikymą ir prekės ženklo vertės padidėjimą.

Paieškos sistemų optimizavimas

Paieškos sistemų optimizavimas 3AKIS komandoje nėra pamirštamas, todėl ši funkcija nėra nuvertinama interneto tinklapio programavimo ir dizaino kūrimo metu arba nediegiama pavėluotai tarsi svetainės plėtros priedas. Puiki interneto svetainė turi būti matoma web paieškos sistemose, tad 3AKIS tuo pasirūpins rengdama svetainės dizainą ir jį plėtodamą.

Turinio valdymo sistema

Turinio valdymo sistema yra daugelio mūsų klientų norų sąraše. Turinio valdymo sistema turi daugybę privalumų:

  • Mažos palaikymo išlaidos
  • Mažiau leidybos ir turinio klaidų
  • Mažesnė priklausomybė nuo techninio personalo
  • Leidžia vadovauti web turinio kūrėjams
  • Leidžia greičiau reaguoti
  • Saugūs prisijungimai ir daugiapakopės administravimo funkcijos

3AKIS turinio valdymo sprendimai yra pritaikyti Jūsų individualiems poreikiams, puikiai tinkantys ir pateikiantys geresnius rezultatus nei galite gauti pasirinkę standartinę turinio valdymo sistemą.

Susisiekite su mumis

Nusprendėte atnaujinti savo internetinį įvaizdį?
Susisiekite su mumis naudodamiesi kontaktine forma arba paskambinę

+370 686 25 009