Interneto Svetainių Dizainas

Interneto svetainės dizainas, tinklapių dizainas

INTERNETO SVETAINĖS DIZAINAS JŪSŲ VERSLUI

GERA PRIEŽASTIS APSVARSTYTI

Paverskite lankytoją klientu - padarykite teigiamą įspudį, sudominkite savo paslaugomis ar prekėmis, leiskite pajusti lengvą ir patogų naršymą.

Jūsų potencialus klientas pirmąjį įspūdį apie tinklapį susidaro per kelias pirmąsias apsilankymo akimirkas. Tai ganėtinai trumpas laiko tarpas, per kurį įvertinamas dizaino patrauklumas bei navigacijos patogumas.

3AKIS teikia kokybiškas interneto svetainių dizaino kūrimo paslaugas. Mes parodysime Jums stulbinančias technologijų, meno ir kūrybiškumo pasaulio galimybes, Jūsų įmonės interneto svetainės dizainas- tai mūsų įrodymas Jums, kaip idėjos virsta realybe.

3AKIS web dizainas kuriamas atsižvelgiant į CSS ir HTML dydį, tai reiškia, kad nesvarbu iš kokio įrenginio jungsis vartotojas, jis nepatirs jokių nepatogumų, nes Jūsų įmonės interneto svetainės dizainas atrodys puikiai bet kokiame ekrane, nesvarbu iš kokio prietaiso būtų atliekama paieška.

Mūsų kūrybinė komanda sukurs Jums interneto svetainės dizainą išlaikydami dėmesį web svetainės ir turinio valdymo sistemos produktyvumui, funkcionalumui nepamiršdami gražiai bei efektyviai perduoti Jūsų siunčiamą žinią Jūsų tikslinei auditorijai.

3AKIS teikia interneto svetainės dizaino, grafinio dizaino, firminio ženklo ir stiliaus kūrimo, flash animacijos paslaugas. Mes galime padaryti viską, kas gali būti atvaizduojama Jūsų internetinės svetainės dizaine.

SUSISIEKITE SU MUMIS

DĖL NAUJO DIZAINO

INTERNETO SVETAINĖS DIZAINO SUKŪRIMAS JŪSŲ VERSLUI

GERA PRIEŽASTIS APSVARSTYTI

Interneto svetainės dizainas

Jūsų įmonės interneto svetainės dizainas turi būti ne tik estetiškas, bet ir patogaus valdymo. 3AKIS turi didelę interneto tinklapių kūrimo patirtį, sukauptą kuriant gražias, patogias ir prieinamas interneto svetaines, skirtas tam, kad įkvėptų, informuotu ir efektyviai perduotų Jūsų žinią auditorijai. 3AKIS teikia interneto svetainės dizaino, grafinio dizaino, firminio ženklo ir stiliaus kūrimo paslaugas.

Pritakymas mobiliesiems

Šių dienų internete privalu, jog Jūsų interneto svetainė būtų pritaikyta išmaniesiems įrenginiams. Tai padės ne tik mėgautis spartesniu ir patogesniu informacijos pasiekiamumu, bet ir būsite labiau matomi interneto paieškose, pvz. Google.

Interneto tinklapio prieinamumas

Visi 3AKIS interneto tinklapiai yra kuriami užtikrinant jų prieinamumą, suderinus su W3C (Pasaulinio žiniatinklio konsorciumo) gairėmis ir geriausia praktika. Tai, iš esmės, reiškia auditorijos padidėjimą, geresnį statusą paieškos sistemų rezultatuose, paprastą palaikymą ir prekės ženklo vertės padidėjimą.

Spartus ir patogus naršymas

Tam, jog neprarastumėte potencialių klientų, svarbu neapkartinti pirmųjų apsilankymo akimirkų Jūsų interneto svetainėje. Spartus užkrovimas, lengvai suprantama navigacija ir lengvesnis informacijos pasiekiamumas - tai tik keli interneto svetainės optimizavimo aspektai, kurie padės sutrumpinti Jūsų potencialaus kliento kelią nuo pirmojo apsilankymo iki Jūsų paslaugos ar prekės užsakymo.

Susisiekite su mumis

Nusprendėte atnaujinti savo internetinį įvaizdį?
Susisiekite su mumis naudodamiesi kontaktine forma arba paskambinę

+370 686 25 009