3AKIS


MES
DAROME

Viską, ko jūsų brand‘ui reikia

Esame interneto tinklapių kūrimo agentūra įsikūrusi Vilniuje. 3AKIS tai savo srities profesionalai specializuojantys interneto projektų kūrime, grafiniame dizaine ir interneto rinkodaroje. Mūsų unikalus požiūris ir patirtis padeda įmonėms bei organizacijoms formuoti savo įvaizdį internete, sulaukti daugiau vartotojų, padidinti žinomumą bei pardavimus internete.

 

Interneto svetainių kūrimas

Kuriame šiuolaikiškus ir funkcionalius tinklapius, prisitaikančius prie įvairių mobiliųjų įrenginių. Ženklus pardavimų augimas, įsimenantis įvaizdis – tai tik keli pliusai, ko galite tikėtis po Jūsų naujojo puslapio sukūrimo. Nepamirštame klientų ir po darbų, patariame kaip parašyti kokybiškai gerą turinį ir sudominti tikslinę auditoriją.

Grafinis dizainas, spauda, video prezentacijos

Kuriame įsimenančius logotipus, stendų, plakatų dizainus. Padedame organizacijoms prisistatyti parodose su įtaigia vizualika. Turime visas profesionalias priemones, kad nufilmuotume Jūsų įmonės gyvenimą. Montuojame video prezentacijas, kurios atskleidžia Jūsų organizacijos atmosferą.

Interneto aplikacijų programavimas

Interneto svetainėse įdiegiame atvirojo kodo turinio valdymo sistemas, kuriame mobiliąsias Android aplikacijas. Prižiūrime ir konfigūruojame interneto serverius.

Reklama internete

Dauguma mūsų sukurtų tinklapių jau būna optimizuoti paieškos sistemoms (SEO). Taip pat mes padedame klientams reklamuotis internete per AdWords, Remarketingą bei Push Notifications.

Portfolio

Kuriame Jūsų gyvenimo aprašymus internete (portfolio). Padedame susisteminti Jūsų darbus ir perteikti juos norimai auditorijai.

Internetinės parduotuvės / Elektroninė komercija

Kuriame internetines parduotuves, kurios yra maksimaliai pritaikytos vartotojų norams. Funkcionalumas, sklandus apsipirkinėjimas, viskas, ko reikia, kad pirkėjas sugrįžtų dar kartą.